Ponad pół godziny rozgrywki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Właściciele PlayStation 4 dziś mają małą ucztę, szczególnie jeżeli lubują się w grach RPG. Opublikowano długaśny gameplay z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

witcher 3 banner

Wiemy już, że gra Wiedźmin 3: Dziki Gon jest faktycznie ogromna. Ponoć podróż z jednego krańca mapy na drugi zajmuje około dwudziestu minut. Dodajmy do tego fakt, że absolutnie bez przerwy na walkę!

Jeżeli jesteście właścicielami PlayStation 4 i przygotowujecie się do premiery gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, to dziś możecie sprawdzić długaśny gameplay. Dzięki uprzejmości redakcji PlayStation Access już teraz możecie sprawdzić, jak dobrze Geralt prezentuje się w świecie gry.

Na mnie osobiście wrażenie robi oświetlenie oraz projekcja nieba w grze (realistyczne chmury, zachód słońca). Warto również docenić pracę włożoną w wykonanie naturalnie wyglądającej wody oraz roślinności. Na koniec warto wspomnieć o pływaniu łodzią, na której spędzicie sporą ilość czasu gry.

Wiedźmin 3: Dziki Gon pojawi się na rynku 19 maja na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. Czekaliśmy, czekaliśmy i się doczekaliśmy.

[dzięki – http://www.pushsquare.com/news/2015/05/wow_35_minutes_of_witcher_3_ps4_footage_takes_us_from_one_side_of_the_map_to_the_other]

Written By
More from Patryk

Data premiery i wymagania sprzętowe Assassin’s Creed: Rogue na PC

Assassin’s Creed: Rogue pojawi się na rynku już 10 marca tego roku...
Read More