Plotka głosi, że otrzymamy kolejne fabularne DLC do Grand Theft Auto V

Czyżby Rockstar Games przygotowywali dla graczy kolejne rozszerzenie fabularne do gry Grand Theft Auto V? To bardzo możliwe, przynajmniej takie plotki pojawiają się w sieci.

Jest wielce prawdopodobne, że gra Grand Theft Auto V otrzyma kolejne fabularne dodatki od Rockstar Games. Najnowsza plotka krążąca po internecie jest całkiem prawdopodobna.

Pewien użytkownik o pseudonimie LondonTown2004 opublikował na forum Se7en Sins interesujące odkrycie związane z fabularnymi dodatkami do wspomnianego GTA V. W plikach gry Rockstar odnalazł on nawiązania do systemu zarządzania dodatkami DLC w trybie dla jednego gracza.

Szukając nieco dłużej dowiedział się, że producent gry może planować kilka fabularnych dodatków DLC. Co ciekawe, część z nich będzie dostępna w ramach większych paczek, część trzeba będzie zakupić osobno. Kiedy nastąpi ich premiera i czy to wszystko okaże się zgodne z prawdą? Tego na chwilę obecną nie wiemy i trudno cokolwiek potwierdzać.

Grand Theft Auto V dostępne jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz na komputerach osobistych. Średnia gry na Metacritic to aktualnie aż 96 punktów w wersji na PC.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/GTA-5-Story-DLC.jpg”]
Written By
More from Patryk

Zobacz gameplay z wersji testowej gry Dark Souls 3

From Software od dłuższego czasu opracowuje grę Dark Souls 3 na PlayStation...
Read More