PlayStation Plus- oferta na luty

Jak co miesiąc Sony oferuje kolejne darmowe gry do pobrania dla abonentów PlayStation Plus. Gracze co raz częściej narzekają na tytuły oferowane przez Sony, chociaż trzeba przyznać, że gry, które trafią do „plusowiczów” w lutym nie należą do tych najgorszych.

Od kilku miesięcy abonenci PlayStation Plus narzekają na brak dobrych gier w ofercie Sony. Pretensje spowodowane są głównie brakiem gier AAA dla PlayStation 4 i oferowaniem zamiast nich wielu gier indie. NIe byłoby w tym nic złego, gdyby oferowane gry niezależne trzymałyby poziom takich produkcji jak Don’t Starve, LIMBO, czy też The Binding of Isaac. Warto dodać, że wszystkie te gry trafiły już do oferty PlayStation Plus. 

Przejdźmy jednak do lutowej oferty PlayStation Plus. Trzeba przyznać, że jeśli jesteście posiadaczami PlayStation 4 i liczyliście na gry AAA, to po raz kolejny się rozczarujecie. Jednakże moim zdaniem nie można narzekać na zbliżającą się ofertę. Rzućcie okiem i oceńcie sami.

  • Helldivers (PS4, PS3, PSV)
  • Nom Nom Galaxy (PS4)
  • Persona 4 Arena Ultimax (PS3)
  • Grid: Autosport (PS3)
  • Lemmings Touch (PSV)
  • Nova- 111 (PS4, PS3, PSV)

Jeśli chodzi o posiadaczy PlayStation 4, to powinni oni szczególnie zainteresować się Helldivers. O ile posiadacie zgraną ekipę i lubicie odprężające produkcje z widokiem izometrycznym, to tytuł ten powinien dostarczyć Wam kilka godzin dobrej zabawy. Oferta PlayStation 3 na pewno spodoba się fanom gatunku jRPG, którzy o serii Persona na pewno słyszeli już nie raz.

Oferta PlayStation Plus na najbliższy miesiąc może i nie powala na kolana, ale moim zdaniem w ostatnich kilku miesiącach bywało gorzej. Cały czas mamy jednak nadzieję, że najbliższe tygodnie sprawią, że Sony zdecyduje się udostępnienie chociaż jednej gry AAA w miesiącu na PlayStation 4 dla subskrybentów PlayStation Plus. 

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=E-kNtjDxTOs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Znamy datę startu beta testów PlanetSide 2 na PlayStation 4

PlanetSide 2 to sieciowa strzelanina rozgrywana w konwencji MMO. Gra w 2012...
Read More