PlayStation 4 – aktualizacja 1.70 w szczegółach

Już w nadchodzących dniach firma Sony zamierza udostępnić aktualizację o numerze 1.70 dla PlayStation 4. W sieci pojawiły się pierwsze informacje na ten temat.

ps4-launch-banner

Firma Sony udostępni na dniach kolejną aktualizację oprogramowania dla PlayStation 4. Jest to jeden z najciekawszych pakietów rozwiązań od miesięcy, ponieważ wprowadza wiele potrzebnych, a nawet wymaganych przez graczy, zmian i ułatwień w obsłudze sprzętu. Po pierwsze, Sony ostatecznie wycofuje się z kodowania HDCP, a więc blokady możliwości zgrywania materiałów wideo poprzez złącze HDMI. Większość graczy publikujących swoje materiały wideo powinna być bardzo zadowolona z tego faktu.

Drugą bardzo ważna zmianą jest wprowadzenie oprogramowania SHAREfactory. Jest to aplikacja, która pozwoli nam na obróbkę własnych materiałów wideo. Dzięki temu rozwiązaniu będziemy mogli montować nasze klipy, dorzucać do nich ścieżkę dźwiękową, własny komentarz, efekty wizualne i publikować tego efekty na portalach społecznościowych. SHAREfactory zostało zaprezentowane na poniższym materiale wideo, który jest swoistym trailerem nadchodzących zmian.

Kolejna ciekawa funkcja to Play as Soon. Pozwoli nam ona na automatyczne, wcześniejsze, ściągnięcie dodatków, łatek i rozszerzeń do gry, którą zakupiliśmy przed premierą. Wyraźnie zmniejszy to czas oczekiwania graczy na rozgrywkę po uruchomieniu gry. To ponoć nie wszystkie atrakcje jakie szykuje nam Sony, ale o większości dowiemy się pewnie już przy premierze aktualizacji 1.70. No to jak, zadowoleni?

Written By
More from Patryk

Video – przegląd majowych premier gier

W maju obrodziło znakomitymi premierami, wśród których jest przede wszystkim Project CARS...
Read More