Olej i Krew- nowa definicja trybu Be the Zombie w Dying Light: The Following

Już za dwa dni wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość ponownie wcielić w Kyle’a Crane’a i zmierzyć się z hordami zombie. Techland z okazji zbliżającej się premiery The Following przypomina, że również w DLC powróci lubiany przez fanów sieciowej rozgrywki tryb Be the Zombie.

Już we wtorek 9 lutego będzie miała miejsce premiera długo wyczekiwanego dodatku do Dying Light, czyli The Following. Firma Techland nie daje nam zapomnieć o tym fakcie i z tej okazji do sieci trafił nowy materiał wideo, który przedstawia tryb Be the Zombie w nieco innym świetle, aniżeli miało to miejsce w podstawowej wersji gry.

Jak dobrze wiemy, dodatek The Following umożliwi nam korzystanie z pojazdów, a dokładniej z tzw. Buggy. Okazuje się, że te “zabaweczki” będą niezwykle przydatne w sieciowych starciach z Nocnym Łowcą, co nie tylko może zwiększyć szanse na przeżycie, ale znacząco urozmaicić ten tryb. Być może niektórzy na nowo odkryją niezwykłą przyjemność płynącą z tego wariantu zabawy.

Materiał wideo, który opublikowany został przez firmę Techland idealnie pokazuje, że Buggy nie posłużą nam tylko jako środek transportu, ale będą również niezwykle przydatne podczas eliminacji zombie. Warto wspomnieć, że przez całą grę będziemy mogli modyfikować nasz wóz, zarówno wizualnie jak i pod względem osiągów. Ponadto będziemy mieli możliwość montowania różnego rodzaju zabawek, które znacząco ułatwią nam pozbywanie się natrętnych zombie. Sprawdźcie poniższy materiał i przygotujcie się na ponowne spotkanie z Nocnym Łowcą.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=QePMczKizuw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Snoop Dogg pojawi się w Call of Duty: Ghosts

Najpierw Predator, gwiazda kina, a teraz Snoop Dogg. Infinty Ward nie zwalnia...
Read More