Nowy gameplay z gry Tom Clancy’s The Division – po prostu pięknie!

Tom Clancy’s The Division wychodzi z cienia i prezentuje się znakomicie. Ubisoft przedstawia krótki  fragment rozgrywki, bohatera oraz świetną oprawę graficzną. Nawet krótka wersja Alpha wygląda niesamowicie.

Na oficjalnym koncie gry Tom Clancy’s The Division na Twitterze pojawił się krótki fragment rozgrywki, który rzuca światło na to, jak prowadzona przez gracza postać będzie się zmieniała w trakcie zabawy.

Twórcy gry ze studia Ubisoft zapewniają, że każdy nowy sprzęt i umiejętności będą miały wpływ na to, jak będzie prezentował się nasz bohater.

Na wygląd naszych broni będziemy miel wpływ na dwa różne sposoby. Pierwszy z nich to wymiana lufy, magazynku i innych szeroko rozumianych ulepszeń, które będą miały również wpływ na statystyki naszych karabinków i pistoletów. Drugi sposób to rozbudowana zmiana malowania lub nałożenie specjalnych naklejek. Ten ostatni element z pewnością ucieszy wszystkich, którzy lubią, kiedy ich postać wygląda wyjątkowo.

 

Sam filmik od producenta gry jest stosunkowo krótki, ale oczywiście z pomocą nadchodzą sami gracze i autorzy filmów z serwisu YouTube. Poniżej możecie zobaczyć również dłuższy materiał wideo dotyczący gry Tom Clancy’s The Division.

Premiera gry Tom Clancy’s The Division już 8 marca 2016 na komputerach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=c2wK5bTB730″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Batman: Arkham Knight – wysyp nowych informacji na temat Gotham City

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Batman: Arkham Knight,...
Read More