Nowy gameplay z gry Fortnite z udziałem twórców

Epic Games od dłuższego czasu pracuje nad grą Fortnite na komputery osobiste. Dziś opublikowano na YouTube filmik wideo zawierający gameplay oraz porady twórców.

fortnite

Camero Winston to jeden z twórców gry Fortnite, która ma pojawić się na komputerach osobistych. Producent ze studia Epic Games zdecydował się opowiedzieć nieco na temat rozgrywki, korzystania z broni oraz gadżetów.

Dzięki najnowszej prezentacji Fortnite na YouTube zamieszczono najnowszy gameplay z gry. Epic Games zamieściło około 50-cio minutowe wideo, które pozwoli zaznajomić się z zasadami gry. Na filmie zaprezentowano, w jaki sposób gracze mogą korzystać z pułapek oraz broni w walce podczas rozgrywki w Fortnite.

Potwory w grze przychodzić będą nocą, a więc należy wpierw zbudować konkretne umocnienia, aby później móc walczyć przy użyciu broni i pułapek. Celem skutecznej obrony, należy poznać schemat działania wszystkich mechanizmów rozgrywki oraz uzbrojenia.

Premiera gry jest planowana na ten rok, tylko i wyłącznie na komputerach osobistych. Tytuł wchodzi niebawem w fazę testów alpha, pewnie niedługo otrzymamy kolejne nagrania wideo.

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/13/check-out-an-hour-long-video-for-weapons-characters-environments-and-more-from-epic-games-fortnite/]

Written By
More from Patryk

Gran Turismo 6 – najnowsza aktualizacja gry wprowadza Volkswagena Vision GT

Gran Turismo 6 to gra wyścigowa od studia Polyphony Digital na PlayStation...
Read More