Need for Speed – dodatek DLC Icons już dostępny

Need for Speed jest sukcesywnie rozwijane przez firmę Ghost Games. Gra teraz otrzymała nową aktualizację wprowadzającą nowe samochody oraz części.

Electronic Arts poinformowało, że jeszcze w tym tygodniu pojawi się kolejna aktualizacja dla Need for Speed, dzięki czemu gracze będą mogli cieszyć się nową zawartością.

Wydawnictwo gry poinformowało, że premiera aktualizacji o nazwie Icons nastąpić ma w środę, a jeśli chodzi o wprowadzane przez nią nowości, to liczyć możemy na poprawki, nowe samochody oraz światła neonowe.

DLC Icons wprowadzi następujące zmiany do rozgrywki:

  • Hoonicorn należący do Kena Blocka;
  • Lamborghini Diablo SV będące w posiadaniu Morohoshi’ego;
  • światła neonowe (na razie tylko dla wspomnianego Lamborghini);
  • wydarzenia organizowane przez społeczność;
  • codzienne wyzwania z nowymi trofeami oraz osiągnięciami;
  • lepszy system dobierania kolorów aut.

Twórcy gry Need for Speed ponadto obiecują, że prócz likwidacji znalezionych błędów, zajęto się również sztuczną inteligencją. Dzięki temu nie będzie ona stosowała techniki zwanej rubber-banding, aby trzymać się w pobliżu grającego i wyczekiwać na jego błąd, co zbyt często było bardzo irytujące. Kierowcy kontrolowani przez konsolę mają się zachowywać bardziej naturalnie od momentu aktualizacji gry.

Need for Speed jest dostępne na PlayStation 4 oraz Xbox One. Średnia gry Ghost Games wynosi aktualnie 68 punktów.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/th_big_nfs_neony_001.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/11/th_big_nfs_neony_003.jpg”]
Written By
More from Patryk

Just Cause 3 – rozdzielczość 1080p tylko na PlayStation 4

Kolejna gra nie otrzyma wsparcia rozdzielczością 1080p na konsoli Xbox One. Producenci...
Read More