Najlepsze gry roku 2015 według Metacritic

Metacritic również zdecydowało się opublikować swoje zestawienie najlepszych gier roku 2015. Zliczono wszystkie oceny najlepszych gier tego roku i…zwycięzca może być tylko jeden.

Serwis Metacritic zbierający informacje na temat ocen gier wideo na wszystkich platformach konsolowych opublikował zestawienie najlepiej ocenianych gier w 2015 roku (takich, które zdobyły średnią ocen powyżej 90 oczek). Ranking najlepszych gier 2015 obejmuje wszystkie najważniejsze platformy, z wykluczeniem systemu iOS.

Na pierwszym miejscu znajduje się gra studia Rockstar Grand Theft Auto V, której port na komputery osobiste okazał się być bardzo dobry i znalazł uznanie w oczach dziennikarzy i ludzi oceniających ten tytuł. Na drugim miejscu jest niemniej doskonałe Metal Gear Solid V: The Phantom Pain od Hideo Kojimy, który ustanowił nowe standardy w gatunku gier skradankowych. Trzecie miejsce na podium to rodzimy Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Poniżej możecie zobaczyć wspomnianą listę z Metacritic. Gier i wielkich hitów w tym roku nie zabrakło, mimo wszystko na liście wspomnianego serwisu zabrakło chyba największej premiery 2015 czyli Fallout 4 od Bethesdy. Warto przyznać, że gra mimo mieszanych opinii i tak zgarnęła bardzo wysokie noty, bo średnia ocen to 85 punktów.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/kista-gier.png”]
Written By
More from Patryk

Pac Man and the Ghostly Adventures – recenzja PS3/X360

Pac Man and the Ghostly Adventures to gra przygodowa przeznaczona dla młodszych...
Read More