Nad jakością Star Wars Battlefront czuwa studio DICE

Star Wars to bardzo mocna marka, która wymaga porządnego odświeżenia. Battlefront ma oferować coś więcej niźli tylko prostą, oskryptowaną strzelankę. Studio DICE bierze się za bary z Gwiezdnymi Wojnami, a szef EA Labels, Franc Gibeau, jest tym faktem zachwycony. Frank Gibeau, szef EA Labels, wypowiedział się na temat gry i jej rosnących ambicji. Wychodzi na to, iż “Elektronicy” już od dłuższego czasu marzyli o współpracy z DICE przy nowym projekcie spod szyldu Star Wars. Gibeau twierdzi, że tylko ten producent jest w stanie wykrzesać z marki maksimum i oddać w ręce graczy grę, która pozwoli na ”motoryzacyjne” doznania na lądzie, w wodzie jak również w powietrzu. Kto jak kto, ale DICE ma przecież ogromne doświadczenie w tej materii, czego jesteśmy świadkami od kilku lat.

Battlefront to doświadczenie motoryzacyjne, w którym liczy się nasz charakter. DICE udowodniło przez lata, przy pracach nad marką Battlefield, że jest najbardziej doświadczonym producentem na rynku i współpraca z nimi może przynieść wiele korzyści. DICE pokazało na tegorocznych targach w Los Angeles jakie pole bitwy potrafi zaprojektować, dorzucając do tego masę pojazdów. Battlefront pójdzie właśnie w tym kierunku.”

Star Wars Battlefront nie otrzymało jeszcze przybliżonej daty premiery. Polecam uzbroić się w cierpliwość i przypomnieć sobie sagę Gwiezdnych Wojen w wolnym czasie. DICE pragnie dać marce nową, spektakularną jakość, a więc myślę, iż warto czekać.

            

Autor: Juve

Written By
More from Aleks

Data premiery oraz szczegóły dotyczące Nightmare Undead

Rockstar Games po wypuszczeniu na światło dzienne niewielkich informacji na temat rozszerzenia...
Read More
vader2

Star Wars to bardzo mocna marka, która wymaga porządnego odświeżenia. Battlefront ma oferować coś więcej niźli tylko prostą, oskryptowaną strzelankę. Studio DICE bierze się za bary z Gwiezdnymi Wojnami, a szef EA Labels, Franc Gibeau, jest tym faktem zachwycony...

" />