Mortal Kombat X na urządzenia mobilne zapowiedziany

Mortal Kombat X pojawi się nie tylko na konsolach stacjonarnych oraz komputerach PC, ale również na urządzeniach mobilnych, o czym poinformował producent gry.

Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!
Ależ ten czas leci, Mortal Kombat X to już dziesiąta odsłona tego kultowego cyklu bijatyk, teraz również na PlayStation 4 oraz Xbox One!

Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiło dzisiaj, że gra Mortal Kombat X zostanie wydana również na urządzenia mobilne. Wersja oczywiście tworzona jest również przez NetherRealm Studios, a jej rozgrywka opierać się będzie o mechanikę gier karcianych. Wygląda więc na to, że gracze będą mogli zabrać ze sobą najnowszą część serii w każde miejsce i cieszyć się zabawą.

Tytuł zadebiutuje na urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android. Może być to ciekawy dodatek do głównego dania, jakim będzie stacjonarne Mortal Kombat X. Oczywiście nie ma mowy o efektownych starciach na ekranie telefonu, ale ciekawa gra karciana również może być interesującym doświadczeniem. Autorzy potwierdzają, że za sprawą mobilnej wersji gry użytkownicy zdobędą masę bonusów i dodatków dostępnych w stacjonarnej wersji Mortak Kombat X.

W sieci opublikowano nawet oficjalny zwiastun gry, dzięki czemu już teraz możecie sprawdzić, jak Mortal Kombat X radzi sobie na urządzeniach mobilnych. Finish him mobile style!

[informacja prasowa]

Written By
More from Patryk

Zobaczcie unboxing edycji kolekcjonerskiej gry Fallout 4

Niektórzy szczęściarze ze Stanów Zjednoczonych już teraz mogą ogrywać mocarne Fallout 4...
Read More