Mnóstwo obrazków z rozgrywki w Project C.A.R.S.

Project C.A.R.S. to gra wyścigowa studia Slighty Mad, która zostanie wydana na konsolach nowej generacji. Cechuję ją zaawansowana oprawa audiowizualna, którą możecie zobaczyć na nowych zdjęciach.

Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.
Project C.A.R.S. jest grą wyścigową studia Slighty Mad z Wielkiej Brytanii. Tytuł trafi na konsole nowej generacji.

Serwis informacyjny DualShockers zamieścił w swojej bibliotece bardzo obszerną galerię screenów z gry Project C.A.R.S. Nie są to jednak zdjęcie renderowane na silniku gry, ale zrzuty ekranu pobrane podczas rozgrywki. Jest pierwsza taka galeria, która stara się nam uzmysłowić, z jakim poziomem grafiki mamy do czynienia. Przyznam się, że Mitsubishi Lancer wygląda na prawdę świetnie, choć nie tylko ono. Warto przyjrzeć się owej galerii dość szczegółowo, aby zobaczyć, że projektanci włożyli wiele pracy w rozwój cyfrowych samochodów, ale wydaje mi się, że odpuścili sobie kreację otoczenia. 

Przypomnę tylko, że historia tych wyścigów ma swój początek na platformie Kickstarter, gdzie studio poprosiło fanów o wsparcie. Od tamtej pory pracują oni w pocie czoła nad wyścigami nowej generacji. Project CARS wygląda fenomenalnie i na prawdę nie ma się czego wstydzić na tle konkurencji – ot chociażby Forza Motorsport 5. Twórcy potwierdzają, iż gracze mogą liczyć na rozdzielczość 1080p i 60 klatek na sekundę. 

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – patch 1.04 obniżył jakość grafiki?

Patch 1.04 do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon na PlayStation 4 został...
Read More