Mikropłatności będą dostępne w grze Destiny

Twórcy gry Destiny ogłosili, że już od 13 października zaczną oferować niewielkie dodatki i dlatego też wprowadzony zostanie system mikrotransakcji dla wszystkich zainteresowanych.

Autorzy gry Destiny zdecydowali się jednak na wprowadzenie do rozgrywki mikropłatności. Na chwilę obecną nie powinniście się obawiać o rozdrobnienie tego tematu, bowiem Bungie potwierdza, że mikropłatności mają być czysto kosmetyczne i sponsorować powstawanie darmowych DLC w przyszłości.

Co ciekawe, od 13 października w Wieży pojawi się niejaka Tess Everis ze swoim kramem, która została usunięta w sierpniu tego roku. Od teraz jej sklepik będzie oferował 18 nowych animacji dla naszych postaci. Całkiem fajne urozmaicenie, ale zapytacie: jak rozwiązano system płatności?

W grze naszą walutą będzie Srebro, które kupicie za prawdziwe pieniądze w sklepiku PlayStation Store bądź też Xbox Games Store. Autorzy gry nie podali jeszcze cen oraz konkretnych szczegółów na ten temat. Oczywiście w sieci pojawiły się już pewne spekulacji, których źródłem jest serwis Kotaku. Podaje on, iż Activision ponoć planuje zupełnie odmienić model dystrybucji kolejnych dodatków DLC do gry Destiny. Wydawca chciałby zacząć publikować mniejsze dodatki i rozszerzenia fabularne bezpłatnie, aż do roku 2016, kiedy to miałoby zadebiutować Destiny 2.

Destiny dostępne jest na PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360 oraz PlayStation 3. Gra głównie koncentruje się na rozgrywkach wieloosobowych, zebrała średnią ocena na poziomie 76 punktów.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=jv7vqCmt6wY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Fallout 4 – około 400 godzin grania i nadal można odkryć nową zawartość?

Falolout 4 ma być ogromnym tytułem. Przemawiać ma za tym liczba godzin,...
Read More