Liga PlayStation Plus startuje w naszym kraju

Dzieje się! Oddział PlayStation Polska właśnie poinformował nas o odpaleniu rodzimej ligi PlayStation Plus. Więcej informacji prosto od pomysłodawców poniżej.

Polski oddział Sony Computer Entertainment wraz z ESL Polska ogłaszają start Polskiej Ligi PlayStation Plus. Będzie to cykl miesięcznych turniejów w najpopularniejsze gry dostępne na PlayStation 4. Pierwszym tytułem w ramach którego uczestnicy będą rywalizować jest Star Wars Battlefront. Partnerem pierwszego turnieju w ramach Polskiej Ligi PlayStation Plus jest Electronic Arts Polska.

W pierwszym miesiącu zmagań gracze będą mieli okazję rywalizować w dwuosobowych zespołach w grze Star Wars Battlefront w trybie „Przetrwanie”. Stawką zawodów jest nie tylko zwycięstwo, ale także nagrody:

  1. miejsce: 2 x DualShock 4 Star Wars Edition, Headset PS4 oraz PS Plus 3 miesiące
  2. miejsce: 2 x DualShock 4 oraz PS Plus 3 miesiące
  3. miejsce: 2 x PlayStation Camera i PS Plus 3 miesiące

Rozgrywki startują już 18 grudnia i potrwają do 29 stycznia. W tym czasie każdy może dołączyć do ligi i walczyć o jak najwyższe miejsca w tabeli. Najlepsi otrzymają atrakcyjne nagrody. Organizatorzy przygotowali również niespodzianki dla pozostałych zawodników.

Zapisy do zawodów otwarte są dla wszystkich posiadaczy PlayStation 4 oraz gry Star Wars Battlefront, którzy są subskrybentami PlayStation Plus.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/12/PSL_logo_LIGA.png”]
Written By
More from Patryk

Star Wars Battlefront ominie Xboksa 360 i PlayStation 3 – to już oficjalne

Firma Electronic Arts oficjalnie potwierdziła, że Star Wars Battlefront, jak wcześniej spekulowano,...
Read More