LEGO Marvel Super Heroes w akcji na dwóch trailerach

legoiron1

LEGO ma ogromną siłę przyciągania, a w San Diego pokazano klocki w wersji Marvel Super Heroes. Seria już od kilku lat bazuje na tych samych schematach, tym samym silniku i założeniach rozgrywki. Mimo to, od lat cieszy się nie słabnącą popularnością, czego przykładem jest LEGO Marvel Super Heroes. Na Comic Con pokazano grę w ruchu, a fani bohaterów Marvela powinni czuć się ukontentowani.

Premiera Spider-Mana, Rhino, Elektry i reszty ekipy w wersji LEGO już w listopadzie tego roku, poniżej newsa możecie znaleźć dwa filmiki prezentujące rozgrywkę z gry. Comic-Con, branżowa impreza odbywająca się w San Diego, przyniósł nowe materiały z LEGO Marvel Super Heroes. Najważniejsze, że na pokazał w końcu zaprezentowano elementy rozgrywki, absolutnie polecam je sprawdzić.

 

 

 

Autor: JUVE

Written By
More from Aleks

Nowe fragmenty rozgrywki z Dying Light

Wrocławskie studio Techland upubliczniło w sieci nowe materiały z ich nadchodzącej produkcji...
Read More
legoiron1

LEGO ma ogromną siłę przyciągania, a w San Diego pokazano klocki w wersji Marvel Super Heroes. Seria już od kilku lat bazuje na tych samych schematach, tym samym silniku i założeniach rozgrywki. Mimo to, od lat cieszy się nie słabnącą popularnością, czego przykładem jest LEGO Marvel Super Heroes. Na Comic Con pokazano grę w ruchu, a fani bohaterów Marvela powinni czuć się ukontentowani...

" />