Kwadrans ze Sniper Elite III: Afrika. Jesteście gotowi na starcie z nazistami?

Sniper Elite III: Afrika to trzecioosobowa gra akcji z elementami skradanki. Tytuł już niebawem trafi do oficjalnej sprzedaży. W sieci udostępniono stosowne nagranie wideo prezentujące rozgrywkę.

Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.
Sniper Elite III: Africa to wyprawa na front gorącej Afryki, gdzie zapolujemy na nazistów.

Sniper Elite III: Africa pojawi się na konsolach nowej generacji, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych. W internecie zamieszczono pierwsze piętnaście minut z rozgrywki, które świetnie wprowadzają nas w klimat tej interesującej strzelaniny.

Gracze szybko przenoszeni są w sam środek konfliktu, gdzie spalony słońcem piasek Afryki splami się krwią nazistów. Widać jak na dłoni, że Rebellion pracowało od dawna nad tym tytułem, ponieważ oprawa audiowizualna stoi na bardzo wysokim poziomie. Podczas poniższego materiału nie zabraknie oczywiście charakterystycznych dla marki scen ze spowolnieniem czasu, aby brutalnie zaprezentować miejsce trafienia. Bohater płynnie zmienia swoje położenie i przechodzi do kolejnych sekcji lokacji. Najistotniejszym elementem układanki będą oczywiście elementy skradankowe, których ma tutaj nie zabraknąć.

Sniper Elite III: Afrika ukaże się w Polsce nakładem Techland Wydawnictwo. Gra pojawi się na rynku już 27 czerwca w wersjach na PlayStation 3, Xboksa 360, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Written By
More from Patryk

Lara Croft w akcji na kolejnym materiale wideo z Rise of the Tomb Raider

Przed premierą gry Rise of the Tomb Raider nastąpił istny zalew materiałów...
Read More