Kilkanaście screenów z Drakengard 3

drakengard 5

W Sieci pojawiła się spora liczba zdjeć z Drakengard 3, bardzo krwistego action RPG ze stajni Access Games. Rozgrywka w Drakengard 3 opiera się o bardzo krwawe starcia kontrolowanych za pomocą bardzo zręcznościowego stylu walki. Akcja gry osadzona jest w świecie pełnym fantasy, przypominającym czasy średniowiecza, a rozgrywka głównie skupia się na walce. Do boju poprowadzimy dwie dziewczyny, jedna ze sztuczną ręką i kwiatem zamiast oka, a także jej siostrę, która nosi imię One.

Co ciekawe, brutalność w tej grze jest intencjonalna, ponieważ zalane krwią wrogów bohaterki ładują paski energii i aktywują tym samym nadnaturalne moce. Premiera Drakengard 3 w grudniu tego roku, galeria widnieje poniżej.

drakengard 1
drakengard 2
drakengard 4
drakengard 6
drakengard 7
drakengard 8
drakengard 9
drakengard 10
drakengard 11
drakengard 12
drakengard 13
drakengard 14
drakengard 15
drakengard 16
drakengard 17

Autor: JUVE

Tags from the story
,
Written By
More from Aleks

PS4 i obowiązkowe połączenie z siecią? Sony nawet nie brało tego pod uwagę.

Ostatnie doniesienia i plotki wskazują na to, że nowa konsola Microsoftu może...
Read More
drakengard 5

W Sieci pojawiła się spora liczba zdjeć z Drakengard 3, bardzo krwistego action RPG ze stajni Access Games. Rozgrywka w Drakengard 3 opiera się o bardzo krwawe starcia kontrolowanych za pomocą bardzo zręcznościowego stylu walki. Akcja gry osadzona jest w świecie pełnym fantasy, przypominającym czasy średniowiecza, a rozgrywka głównie skupia się na walce. Do boju poprowadzimy dwie dziewczyny, jedna ze sztuczną ręką i kwiatem zamiast oka, a także jej siostrę, która nosi imię One...

" />