Kampania w Wolfenstein: The New Order potrwa nawet 20 godzin

Wolfenstein: The New Order to gra wideo firmy Bethesda Software, która to trafi na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz komputery osobiste. Tytuł ma trwać nawet dwadzieścia godzin.

Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.
Wolfenstein: The New Order jest stylizowany na bardzo filmową historię, która czerpie wzorce z takich filmów jak Bękarty Wojny.

Chyba wszyscy czekamy na nowego Wolfensteina, który trafi jeszcze w tym roku na PlayStation 3, Xboksa 360 oraz konsole nowej generacji i PC. The New Order od samego początku zapowiada się na intrygujący tytuł, chociażby pod względem rozgrywki, która to zostanie pozbawiona trybów wieloosobowych. W sieci pojawiają się za to kolejne informacje na temat kampanii dla jednego gracza, która według dyrektora projektu ma potrwać nawet dwadzieścia godzin. 

„Jeśli zbierzemy wszystkie rzeczy i sprawdzimy każdy zakątek, myślę, że jednokrotne przejście zakończy się na około 20 godzinach.Ale warto ukończyć grę po raz drugi, zwłaszcza po to, by sprawdzić alternatywną linię czasową.Tytuł przeznaczony jest dla pojedynczego gracza, ale zachęca do powtarzania kampanii.W porównaniu z ostatnim cyklem, transformacja była bardzo szybka. Podczas produkcji gier zawsze pojawiają się problemy techniczne, ale mamy utalentowanych ludzi i mogę zdradzić, że nowy Wolfenstein zadziała z minimalnymi różnicami w grafice, w rozdzielczości 1080p i 60 klatkach na sekundę na wszystkich platformach” – napisał przedstawiciel studia MachineGames.

Miło słyszeć, że twórcy przykładają się zarówno do jakości rozgrywki, jak i jej długości. W naszej branży coraz częściej wydawane są gry przeznaczone tylko do rozgrywek wieloosobowych, co nie wszystkim odpowiada. Bethesda stawia właśnie na tych drugich graczy, którzy cenią sobie kampanię oraz fabułę gry. Do której grupy Ty należysz?

Written By
More from Patryk

Nowa gra z serii TOCA Race Driver jest w produkcji?

Gry z serii TOCA Touring Car Championship cieszyły się wielkim uznaniem graczy...
Read More