Już w najbliższy piątek premiera Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4

Fani Naruto już w najbliższy piątek ponownie wcielą się w swojego ulubionego bohatera. Firma Cenega, która odpowiedzialna jest za dystrybucje tego tytułu w naszym kraju przypomina o premierze oraz o zawartości edycji kolekcjonerskich, na które wciąż można składać zamówienia.

Cenega przypomina, że już w najbliższy piątek swoją premierę będzie miała gra Naruto Shippude: Ultimate Ninja Storm 4. Polska firma przypomina jednocześnie, że gra dostępna będzie w angielskiej oraz w polskiej (napisy) wersji językowej. Warto również dodać, że do zamówień przedpremierowych dodawane są cyfrowe dodatki, takie jak grywalne postacie oraz skórki.

Ponadto Cenega zwraca uwagę, że wybrane sklepy online wciąż mają w ofercie ostatnie sztuki edycji kolekcjonerskich najnowszej produkcji poświęconej Naruto. Warto przypomnieć jej skład, w który wchodzą:

  • Pełna wersja gry ze specjalnym pudełkiem FuturePack™
  • Kolekcjonerskie opakowanie
  • Album „Storm Memories”
  • Wyjątkowa, 17-centymetrowa figurka Naruto Uzumaki
  • Metalowa tabliczka z ekskluzywną grafiką

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 to kolejna gra popularnej serii, opartej na popularnej mandze. Warto dodać, że jest to pierwsza część cyklu, która w pełni tworzona była z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych. Oznacza to, że gra będzie stała na wysokim poziomie technicznym, co zapewne spodoba się fanom serii.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2016/02/a5b1c729-f886-496f-be77-e6f559bcee21.jpg”] [efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2016/02/42fd1d7d-028d-455f-82ac-cbab2ff85120.jpg”]

 

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=pTMWSi44PR0″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Premierowy zwiastun The Amazing Spider- Man 2

THE AMAZING SPIDER- MAN 2 TO KOLEJNA ODSŁONA GIER, KTÓREGO GŁÓWNYM BOHATEREM...
Read More