Jesteście niezadowoleni z oferty PlayStation Plus? W marcu jedna gra będzie waszym wyborem

Sony powraca do pomysłu, którego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Każdy zainteresowany może zagłosować na jedną z trzech wybranych gier. Oczywiście nie ma co liczyć na wybór pomiędzy grami AAA, bowiem trzema tytułami, spośród których wybieramy są mniejsze gry niezależne.

Sony po raz pierwszy dało graczom możliwość wyboru jednej gry z oferty PlayStation Plus w sierpniu 2015 roku, kiedy to mogliśmy wybrać, która z trzech wybranych gier trafi do oferty we wrześniu. Niektórym pomysł się spodobał, a inni po zobaczeniu tytułów gier, spośród których mogą wybierać po prostu nie wzięli udziału w akcji. W sierpniu mogliśmy wybierać pomiędzy Grow Home, które wygrało głosowanie, Armello oraz Zombie Vikings. Jeśli liczycie, że tym razem sprawa wygląda lepiej, to niestety nie mamy dobrych wieści.

Japońska firma tym razem daje graczom możliwość wyboru pomiędzy takimi grami jak Action Henk, Assault Android Cactus oraz Broforce. Wybór należy wyłącznie do Was. Produkcje te na pewno nie należą do grona najpopularniejszych, ale być może mają do zaoferowania coś ciekawego. Przyznam szczerze, że o żadnej z tych gier nie słyszałem, dlatego chyba wstrzymam się od głosu. Oczywiście możecie rzucić okiem na gameplaye i trailery i zdecydować, która gra odpowiada Wam w największym stopniu.

Warto wspomnieć, że możliwość wzięcia w głosowaniu mają osoby, które posiadają aktywną subskrypcję PlayStation Plus. Głosowanie rozpocznie się 9 lutego. Wyboru gry będzie można dokonać bezpośrednio z konsoli PlayStation 4. Gracze, którzy brali udział w poprzednim głosowaniu, na pewno nie będą mieli problemów tym razem, dla innych Sony opublikowało specjalny materiał zawierający instrukcję głosowania.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=zHA0DFFnqnI” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=307QtIsXdDY” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]
More from Mikołaj Ciesielski

Konferencja Microsoftu na E3 ma zawierać najlepszy zestaw gier w historii.

Na tegoroczne targi do Los Angeles firma Microsoft zamierza przywieźć najciekawszy zestaw...
Read More