Japońskie samochody dostępne w DLC do gry Project CARS

Project CARS żyje i ma się całkiem dobrze. Przedstawiciele firmy Slightly Mad Studios poinformowali nas własnie o nowej zawartości, która została wprowadzona do gry.

Wiemy już, ze firma Slightly Mad Studios przygotowuje nam drugą część Project CARS, ale nie przeszkadza to we wspieraniu oryginału. Tytuł otrzymał właśnie świetne rozszerzenie wprowadzające do gry nowe samochody. Tym razem Project CARS dostaje paczkę samochodów sportowych prosto z Japonii. Możecie liczyć na następujące auta, które z pewnością kojarzycie z innych gier wyścigowych i ulic:

  • 1999 Mitsubishi Lancer Evolution VI TME
  • 2008 Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360
  • 2012 Toyota GT86 / Toyota 86
  • 2015 Scion FR-S Rocket Bunny Edition
  • 2015 Toyota GT-86 Rocket Bunny GT Edition
  • 2014 Toyota TS040 Hybrid

Dodatek DLC do gry Project CARS został wyceniony na około 15 złotych i możecie go zakupić już teraz za pośrednictwem dystrybucji cyfrowej. Japanese Car Pack nie jest wcale drogie, a faktycznie wprowadza trochę fajnej zawartości do gry, więc myślę, że warto się zastanowić nad jego zakupem.

Poniżej możecie zobaczyć jeden ze sportowych samochodów, które pojawią się w Project CARS. Tymczasem warto przypomnieć, że gra zdobyła średnią na Metacritic na poziomie 83 punktów, a samą grę doceniono za model jazdy oraz oprawę graficzną.

[efsthumbnail sdsd src=”https://serwis.projektkonsola.pl/wp-content/uploads/2015/10/project-cars.jpg”]

[interaction id=”5630d87f41d4754d14b304d8″]

Written By
More from Patryk

Assassin’s Creed Syndicate kontra Assassin’s Creed Unity – która gra ma lepszą grafikę?

W sieci pojawiło się bardzo ciekawe porównanie grafiki w grach Assassin’s Creed...
Read More