Jak wygląda gra Fallout 4 na konsoli PlayStation Vita?

Jeżeli tylko komuś mało materiałów wideo z gry Fallout 4, to dziś możecie zobaczyć, jak produkcja Bethesdy wygląda na konsoli PlayStation Vita. Bo wiecie, że obsługuje opcję Remote Play?

Fallout 4 od wczoraj zawładnął umysłami i konsolami graczy. W sieci pojawia się coraz więcej nagrań wideo przedstawiających grę Bethesdy odpaloną na konsoli PlayStation Vita.

Japoński koncern Sony już jakiś czas temu zapomniał o wsparciu dla konsoli PlayStation Vita. Trochę szkoda, ale prawdopodobnie ktoś tam jeszcze pracuje nad grami na ten sprzęt, a wielu producentów decyduje się na wprowadzenie opcji Remote Play. Doskonale pamiętam prezentację gry Assassin’s Creed IV: Black Flag na PS Vita, ale Fallout 4 dopiero wygląda efektownie i rzeczywiście na sprzęcie Sony wygląda całkiem nieźle.

Na dzień dzisiejszy trudno stwierdzić, w jak dużym stopniu i przez ilu graczy Remote Play w rzeczywistości jest wykorzystywane. Opcja to ciekawa, ale z pewnością nie uratuje umierającego PlayStation Vita, które cierpi na brak ekskluzywnych gier wysokiej jakości. Poniżej możecie obejrzeć kilka filmików z gry Fallout 4 i sami oceńcie, czy to w ogóle ma jakiś sens.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Fallout to komputerowa gra fabularna osadzona w świecie postapokaliptycznym, wyprodukowana przez Black Isle Studios i wydana w roku 1997 przez Interplay Entertainment. Jej bezpośrednią kontynuacją jest Fallout 2. Redakcja magazynu PC Gamer UK w 2015 roku przyznała grze 44. miejsce na liście najlepszych gier na PC.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=oPk6HB41CFo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=d9cVoVf_BDc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=08A76MJpmTA” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Mass Effect 3 dostępny dla subskrybentów PlayStation Plus

W ofercie PlayStation Plus zostanie udostępniona gra Mass Effect 3 w wersji...
Read More