inFamous: First Light będzie dostępne w wersji pudełkowej

Firma Sucker Punch poinformowała graczy, że samodzielny dodatek do inFamous: Second Son o nazwie First Light będzie dostępny w pudełkach.

infamous-first-light-banner
Fetch to bardzo groźna główna bohaterka dodatku inFamous: First Light!

W sieci pojawiły się nowe, intrygujące informacje na temat pierwszego dodatku do gry inFamous: Second Son. Mowa tutaj o rozszerzeniu zatytułowanemu inFamous: First Light, która pojawić się ma w dystrybucji cyfrowej oraz na półkach sklepowych w standardowej edycji pudełkowej.

Gra pojawi się na półkach sklepowych już 10 września tego roku. Jeżeli ktoś jest bardzo zainteresowany historią Fetch, to będzie mógł zakupić cyfrową wersję dodatku już z dniem 27 sierpnia. Decyzja o wprowadzeniu na rynek fizycznej edycji inFamous: First Light jest świetnym ukłonem w stronę fanów, którzy lubią kolekcjonować unikatowe edycje ich ulubionych gier.

”First Light” to pierwszy, w pełni samodzielny dodatek do gry studia Sucker Punch. Pozwoli nam się on wcielić w postać urokliwej Fetch, która dodatkowo jest niezwykle groźną postacią. Wszyscy Ci, którzy będą chcieli ograć ten tytuł, nie potrzebują do tego oryginalnej wersji gry. Sony udostępni zawartość jako samodzielną grę, a więc będziecie mogli przetestować mechanikę inFamous: Second Son przed zakupem ”podstawki”.

Written By
More from Patryk

Już niedługo poznamy pierwsze informacje na temat gry Mafia III

W sieci pojawiły się informacje dotyczące kolejnej odsłony serii Mafia. Informacje pojawiły...
Read More