H1Z1 być może dostępne w czerwcu?

H1Z1 to gra MMO w realiach apokalipsy zombie, za którą odpowiedzialne jest Sony Online Entertaiment. Tytuł ten bazować będzie na modelu free- to- play(możemy grać bez żadnych opłat). Planowana data premiery to bieżący rok, a platformy docelowe to PlayStation 4 oraz komputery osobiste.

Sony również próbuje swych sił na rynku free to play. Zobaczymy czy uda im się to za pomocą modnego ostatnio tematu.

Informuje o tym GameSpot, który twierdzi, że premiera gry będzie miała miejsce właśnie w czerwcu, a dokładniej ma być to 30 czerwca. Jak do tej pory wiadomo było tylko tyle, że H1Z1 ma pojawić się w tym roku. Jedynym o czym wspominali twórcy był wczesny dostęp, który miał mieć miejsce w maju. Pozostaje nam tylko czekać, być może informacje na temat premiery ukażą się na targach E3, a może nawet będzie mowa o tej produkcji podczas konferencji Sony, która rozpoczyna się dziś o 3:00 w nocy.

Akcja w H1Z1 toczy się 15 lat po wykryciu tytułowego wirusa. Aby ułatwić przemierzanie otwartego świata mamy do dyspozycji pojazdy naziemne i, co ciekawe, samoloty. W grze gracze sami pobierają surowce, np. drewno, a później stawiają z nich domy, czy też różnego rodzaju schrony, czy fortyfikacje obronne. Należy wspomnieć, że na każdym serwerze w grze może pojawić tysiące graczy jednocześnie. Sony Online Entertaiment zapewnia, że H1Z1 będzie cechować się mrocznym klimatem. Gra powstała na silniku Forgelight- ten sam silnik napędza również PlanetSide 2 czy Landmark.

[dzięki- GameSpot]
W H1Z1 przemierzymy ogromne lokacje, które dostępne będą niemalże od początku.
W H1Z1 przemierzymy ogromne lokacje, które dostępne będą niemalże od początku.
More from Mikołaj Ciesielski

Nie zobaczymy Call of Duty: Advavnced Warfare na Xboksie One w Full HD

Call of Duty: Advanced Warfare to kolejna część serii pierwszoosobowych strzelanin. Za...
Read More