Gran Turismo 6 otrzymało tryb B-Spec w najnowszej aktualizacji

Najnowsza aktualizacja gry Gran Turismo 6 przyniosła tryb rozgrywki B-Spec, w którym sztuczna inteligencja może poprowadzić wyścig zamiast gracza.

Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.
Gran Turismo 6 to cyfrowa encyklopedia motoryzacji, która dostępna jest tylko na PlayStation 3.

Tryb B-Spec znany z poprzedniej odsłony serii jest dostępny w Gran Turismo 6 w formie aktualizacji. Autorzy ze studia Polyphony Digital zdecydowali się wprowadzić ten intrygujący tryb rozgrywki na PlayStation 3. Gameplay z Gran Turismo 6 rozrasta się zatem o kolejne wyzwania.

Ponadto, w najnowszej aktualizacji o numerze 1, 16 autorzy gry udostępnili również znany i lubiany tor Midfield Raceway, który powinniście kojarzyć z Gran Turismo 4. Dodatkową atrakcją może być również kolejny samochód zasilający tryb Vision GT – będzie nim Mini Clubman Vision GT.

Autorzy gry zbliżają się zatem do końca prac nad Gran Turismo 6. Akutalizacje pojawiają się nieprzerwanie od premiery gry na PlayStation 3. Gracze czekają z niecierpliwością na zapowiedź pełnoprawnej, siódmej odsłony serii tworzonej z myślą o PlayStation 4. Miejmy nadzieję, że twórcy już niebawem, może na E3 2015, podzielą się z nami nowymi informacjami na ten temat.

Gran Turismo 6 dostępne jest tylko i wyłącznie na PlayStation 3. Gra zebrała wysokie oceny od recenzentów – średnia na Metacritic to 81 punktów.

[dzięki – http://www.gran-turismo.com/pl/news/00_8401953.html]

mini_pk

Written By
More from Patryk

Potężny poradnik do gry Fallout 4, jakby ktoś zaniemógł w trakcie grania

Firma Bethesda zapowiedziała obszerny poradnik do gry Fallout 4, jeżeli tylko ktoś...
Read More