Gra Bloodborne najwyżej ocenianą ekskluzywną produkcją na konsolach nowej generacji

Bloodborne to aktualnie najwyżej oceniana gra wideo, ekskluzywna na konsolach nowej generacji. Hit From Software na Metacritic zebrało 93 punkty.

PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.
PlayStation 4 debiutowało w Polsce 29 listopada 2013 roku w cenie około 1800 złotych.

W sieci pojawiają się pierwsze recenzje gry Bloodborne, która pojawi się jutro w oficjalnej dystrybucji. Tytuł będzie dostępny ekskluzywnie na PlayStation 4. Warto jest jednak przeanalizować jego aktualną kondycję na Metacritic, bowiem okazuje się, że gra jest najwyżej ocenianym exclusivem na konsolach nowej generacji.

Bloodborne bliżej do charakterystyki Demon’s Souls – jest mroczne, brutalne i gotyckie.

Na serwis Metacritic spływają kolejne oceny gry Bloodborne. Tytuł aktualnie może poszczycić się średnią na poziomie 93 punktów. To bardzo dużo w dzisiejszych czasach. Warto tutaj podkreślić, iż Bloodborne nie będzie grą dla każdego, bowiem jest to bardzo trudny, wymagający i długi przedstawiciel gatunku RPG. Wielu graczy odbijało się od serii Souls, podobnie może być z Bloodborne, ale to właśnie za taki poziom wyzwania gracze, i recenzenci, uwielbiają produkcje studia From Software.

Poniżej możecie rzucić okiem na aktualną średnią ocen zaczerpniętą z serwisu Metacritic. W miarę pawiania się kolejny recenzji może ona jeszcze się zwiększyć. PlayStation 4 otrzymało prawdziwy hit, którego nie możecie ominąć.

[dzięki – http://www.videogamer.com/ps4/bloodborne/news/bloodborne_is_the_highest-rated_current-gen_exclusive.html]

bloodborne metacritic

Written By
More from Patryk

Kup Mario Kart 8 a otrzymasz darmową grę!

Firma Nintendo w Polsce powoli się rozkręca, a co za tym idzie,...
Read More