Geoff Keighley poprowadzi transmisję E3 2015 na YouTube

YouTube zorganizuje streaming targów E3 2015, które odbędą się już za kilkanaście dni w Los Angeles. Gospodarzem programu będzie, jak zwykle, Geoff Keighley.

Firma Google jest żywo zainteresowana branżą gier wideo nie od dzisiaj. Gigant zamierza inwestować dalej, dlatego też zorganizuje transmisję na żywo targów E3 2015, którą poprowadzi w serwisie YouTube sam Geoff Keighley.

E3-banner2

Możecie kojarzyć tego Pana z popularnej platformy GameTrailer, ale teraz dziennikarz poprowadzi oficjalną transmisję targów E3 2015 właśnie za pośrednictwem serwisu YouTube. Otrzymamy stream targów E3 2015 w jakości 1080p oraz 60 klatkach na sekundę.

Geoff Keighley może zatem wykorzystać swoje ogromne doświadczenie zdobyte w GameTrailers, aby w tym roku zorganizować dla milionów graczy wspaniałą transmisję internetową najpopularniejszej imprezy w roku.

Dzięki Google i YouTube każdy gracz będzie mógł na bieżąco śledzić targi E3 2015 i wszystkie konferencje.

Oczywiście poza konferencjami Sony, Microsoftu, Bethesdy, Squre Enix, Ubisoftu i Electronic Arts pojawią się również ekskluzywne wywiady z ludźmi z branży na żywo oraz komentarze popularnych dziennikarzy. Już dziś jestem przekonany, że będą to niezapomniane targi E3!

[dzięki – http://www.allgamesbeta.com/2015/06/geoff-keighley-to-host-youtube-live-at.html]


[interaction id=”5554a50840f2c57e040672ed”]
Written By
More from Patryk

Profesjonalnie kierowcy wyścigowi grają w Driveclub

W sieci opublikowano nowe materiały wideo z gry Driveclub. Tym razem profesjonalni...
Read More