Gamescom 2014 – najnowszy zwiastun FIFA 15 koncentruje się na grze bramkarzy

Firma Electronic Arts udostępniła najnowszy zwiastun gry FIFA 15. Tym razem autorzy koncentrują się na pracy bramkarzy na boisku oraz projektowaniu ich sylwetek.

FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.
FIFA to jedna z najbardziej popularnych serii gier ze stajni Electronic Arts.

W trakcie konferencji firmy Electronic Arts na targach w Kolonii zaprezentowano nowy zwiastun gry FIFA 15. Filmik koncentruje się na wartości bramkarzy na boisku oraz prezentuje najpopularniejszych zawodników tej pozycji.

Bramkarze w FIFA 15 otrzymają około pięćdziesięciu nowych animacji, dzięki czemu wielu z nic ma zachować odpowiednią charakterystykę z boiska w grze. Inżynierowie z EA Sports udoskonalili również sztuczną inteligencję oraz charakterystykę zachowań przypisaną bramkarzom. Wpłynie to bezpośrednio na ich grę na boisku, ponieważ będą w stanie zachowywać zimną krew do końca oraz nie raz zaskoczą nas podejmowanymi decyzjami. Gra bramkarzy wpłynie pozytywnie na poziom trudności gry. Zawodnicy będą autentycznie reagowali na ofensywne posunięcia gracza.

Electronic Arts wprowadzi również do gry oficjalną ligę turecką z zespołami tam grającymi. Twórcy przypominają ponadto, że w FIFA 15 zostaną odzwierciedlone wszystkie stadiony Premier League. Programiści zdecydowali się wprowadzić system Goal Decision, który jest również elementem zaczerpnięty z boisk angielskiej ligi. mechanizm ten odpowiada za precyzyjne określenie, czy piłka przekroczyła linię bramkową.

FIFA 15 trafi na PlayStation 4, Xbox One, komputery osobiste, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, PlayStatoin Vita oraz 3DSa. Premiera gry już 25 września.

Written By
More from Patryk

LEGO Batman 3: Poza Gotham – premiera w przyszłym tygodniu, Cenega zaprasza na imprezę

LEGO Batman 3: Poza Gotham w przyszłym tygodniu debiutuje na konsolach stacjonarnych...
Read More