Games with Gold- oferta na luty

Microsoft ujawnił jakie tytuły trafią w lutym do oferty Games with Gold. Posiadacze konsol Xbox One na pewno nie będą narzekać. Na pewno znajdą się osoby, którym oferta nie przypadnie do gustu i po prostu skrytykują amerykańską firmę, chociaż w mojej opinii większość głosów powinna być pozytywna.

Wojna pomiędzy Sony, a Microsoftem trwa w najlepsza, a co miesiąc podsyca ją publikacja gier, które trafią odpowiednio do oferty PlayStation Plus i Games with Gold. Moim zdaniem w lutym zwycięsko z tej bitwy wychodzi Microsoft, chociaż oferta PlayStation Plus również oferuje ciekawe tytuły. Rzućcie okiem co przygotował Microsoft dla posiadaczy abonamentu Xbox Live Gold.

  • Hand of Fate (XONE)- od 1 do 29 lutegp
  • Styx: Masters of Shadows (XONE)- od 16 lutego do 15 marca
  • Sacred Citadel (X360, XONE)- od 1 do 15 lutego
  • Gears of War 2 (X360, XONE)- od 16 do 29 lutego

Posiadacze konsol Xbox One na pewno powinni rzucić okiem na Hand of Fate. To tytuł, który łączy w sobie elementy karcianki oraz gier RPG, a wszystko to osadzone w realiach fantasy. Fani skradanek, którzy narzekają na ich brak na rynku powinni zaś sprawdzić Styx: Masters of Shadows. Gra może nie wybitna i nie pozbawiona błędów, ale na pewno może niektórym dostarczyć sporo rozrywki.

16684_hig_res_crop_feb_r2t1_bl

More from Mikołaj Ciesielski

Jesteście niezadowoleni z oferty PlayStation Plus? W marcu jedna gra będzie waszym wyborem

Sony powraca do pomysłu, którego byliśmy świadkami w zeszłym roku. Każdy zainteresowany...
Read More