Gameplay z gry Tekken 7, czyli kilka godzin z kultową bijatyką Bandai Namco

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Tekken 7 w liczbie kilkunastu. Gra trafi na Xbox One i PlayStation 4 jeszcze w tym roku.

tekken-7-logo_pk

Właśnie mają miejsce rozgrywki w grę Tekken 7 zwane NorCal Regionals. Dzięki temu gra Bandai Namco mogła zostać zaprezentowana zachodniej publiczności. Filmiki z turnieju pojawiły się oczywiście na YouTube.

Na kanale Kaos Gaming autor zamieścił nagrania w wysokiej jakości, dzięki czemu tytuł wygląda naprawdę nieźle. Co więcej, widać że Tekken odzyskał klasyczną formę, jest efektowny, wymagający i piękny. Tytuł wygląda pozytywnie, nasi ulubieńcy nie zmienili się w jakiś znaczący sposób, najpewniej fani cyklu bardzo szybko odnajdą się w najnowszej odsłonie Bandai Namco.

Na chwilę obecną Tekken 7 jest dostępny tylko w Japonii, ale na nadchodzących targach E3 2015 powinniśmy zobaczyć grę w pełni i otrzymać chociażby przybliżoną datę premiery. Warto czekać!

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/15/tekken-7-watch-over-five-hours-of-spectacular-gameplay-in-1080p-60-fps/]

Written By
More from Patryk

Wiedźmin 3: Dziki Gon – zapowiedź gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra wideo studia CD Projekt RED, która...
Read More