Gameplay z gry Halo 5: Guardians w ilości hurtowej na Xbox One

Już w przyszłym tygodniu możecie spodziewać się pierwszych opinii oraz recenzji gry Halo 5: Guardians na Xbox One. Tytuł dziś jednak otrzymał mnóstwo materiałów wideo – jest na czym oko zawiesić.

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo z gry Halo 5: Guardians na Xbox One. Przed premierą warto jest rzucić okiem, jak najnowsza gra 343 Industries radzi sobie w akcji na dużym ekranie. Gameplay pozostał klasyczny, a więc dużo strzelania, akcji, wybuchów oraz potężny klimat science-fiction. Oczywiście przestrzegam przed drobnymi spojlerami.

Firma 343 Industries najprawdopodobniej przygotowała dla graczy bardzo długą opowieść, której kilka fragmentów możecie zobaczyć poniżej. W historii studia oraz całej serii ma być to największa i najbardziej rozbudowana gra. I dobrze, bowiem Xbox One potrzebuje mocarnej gry ekskluzywnej, a w szczególności shootera akcji z perspektywy pierwszej osoby. O rozgrywka wieloosobowych nawet nie wspominam, bowiem o ich jakość i rozmach nie powinniśmy się aż nadto martwić.

Halo 5: Guardians pojawi się na rynku już z dniem 27 października tego roku. Premiera wypada dokładnie we wtorek, a wiec polecam wygospodarować sobie w tygodniu trochę wolnego czasu, bo przecież to Halo 5: Guardians.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=_E1pyqXRwwk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=as1dpeIHmcE” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=uh6flvefc5M” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”56137af474a791dd4b4d3211″]

Written By
More from Patryk

Battlefield 4 – patch dla wersji na PlayStation 4 dostępny

Electronic Arts powoli wygrzebuje się z problemów jakie spowodowała nieprzemyślana premiera Battlefield...
Read More