Forza Motorsport 6 na Xbox One bez Jeremiego Clarksona, ale z ekipą Top Gear

BBC kontynuuje współpracę z Turn10 na rzecz promowania Top Gear w Forza Motorsport 6. Jest Richard Hammond, James May, ale nie ma Jeremiego Clarksona.

Wokół Top Gear zrobiło się ostatnio bardzo głośno z powodu odejścia z programu Jermiego Clarksona. Współpraca z popularnym dziennikarzem została zakończona przez BBC, ale to nie oznacza, że Top Gear zabraknie w Forza Motorsport 6.

Mircrosoft i Turn10 dokładają wszystkich starań, aby współpraca z BBC nadal była kontynuowana. Już dziś wiemy, że wiele elementów kariery, specjalne osiągnięcia, opcje i wyścigi zostaną umieszczone w grze.

Co więcej, swoją obecność na torze zapowiedział Stig, ale to nie wszystko. Richard Hammond oraz James May wezmą również udział w grze Forza Motorsport 6 podkładając swoje głosy w opcjach i komentując konkretne samochody.

Szkoda jednak, że kariera Jeremiego Clarksona skończyła się w Top Gear, bowiem był on jednym z filarów tego przedsięwzięcia. Firma BBC już zapowiedziała, że jego miejsce zajmuje niejaki Chris Evans, pytanie tylko, czy kandydat się Wam spodoba?

[dzięki – http://www.egmnow.com/articles/news/forza-6-will-still-feature-top-gears-hosts-just-not-all-of-them/]

Forza-Motorsport-6-Leak_06-06

[interaction id=”5556f3a140f2c57e041d5879″]

Written By
More from Patryk

CDP będzie zajmowało się promocją Call of Duty w naszym kraju

Firma CDP.pl zajmie się dystrybucją gier Call of Duty na terenie naszego...
Read More