Finał przygód Argusa z Astory – nowy film od społeczności fanów Dark Souls

Dark Souls II trafiło kilka dni temu do oficjalnej sprzedaży. Gra zebrała wspaniałe recenzję, a polska społeczność graczy przyszykowała z tego okazji, ostatni już, film z serii opowiadającej o Argusie, fikcyjnym bohaterze świata Dark Souls.

dark_souls_banner

Społeczność fanów gry Dark Souls II opublikowała w sieci kolejny, a zarazem ostatni film z serii opowiadającej o Argusie i jego zmaganiach. W tym odcinku nasz bohater stoczy walkę z pewnym adwersarze. Ostatnim przeciwnikiem, jest Dorian z Czarnych Pustkowi. Inicjatywa jest wysiłkiem wielu ambitnych graczy, którzy zaangażowali własny czas i pieniądze na rzecz wspomnianego projektu. Film składał się z pięciu odcinków, które sukcesywnie pojawiały się na oficjalnej stronie społeczności. Ostatni pojedynek jest bardzo emocjonujący, Argus walczy z niemniej doświadczonym wojownikiem, o którym bardzo mało wiemy. Jak możemy przeczytać na stronie społeczności:

Niewiele wiadomo o Dorianie i tego kim był, zanim stał się nieumarłym. Podobno pochodzi z Czarnych Pustkowi, rozległych wulkanicznych terenów leżących daleko na południu, ale któż może wiedzieć czy to prawda? Jedno jest pewne – uwielbia walczyć i uwielbia zabijać, im brutalniej tym lepiej. Po tym jak został zaatakowany i zabił jednego z członków przymierza “Mroczny Upiór”, postanowił do niego dołączyć. Choć celem przymierza jest doprowadzenie do rozpoczęcia Epoki Mroku, tak naprawdę Dorian wcale nie dba o to czy zakończy się to sukcesem, czy też nie. Jedyne czym się kieruje to jego żądzą zabijania. Jest najtrudniejszym przeciwnikiem z jakim Argusowi przyszło się zmierzyć.”

Dark Souls II to jeden z ambitniejszych przedstawicieli gatunku RPG w ostatnich latach. Jest to gra na wskroś wymagająca, trudna, otwarta na wiele strategii i niezwykle wciągająca. Tytuł jest dostępny na platformach PlayStation 3 i Xboksie 360. Premiera na komputerach osobistych planowana jest na kwiecień tego roku. Zapraszamy do obejrzenia pojedynku i przeczytania naszej recenzji.

Written By
More from Patryk

Tej jesieni dostępna będzie nowa, biała wersja PlayStation 4

Sony zapowiedziało na targach E3 nową wersję kolorystyczną konsoli PlayStation 4. W...
Read More