Far Cry 4 – znamy zawartość przepustki sezonowej

Far Cry 4 to kolejna odsłona popularnej serii, za którą odpowiedzialna jest firma Ubisoft. Twórcy ujawnili zawartość przepustki sezonowej.

Głównym antagonistą w grze Far Cry 4 będzie dyktator Pagan Min.

Premiera gry Far Cry 4 zbliża się wielkimi krokami. Za nieco ponad miesiąc przyjdzie nam zwiedzać malownicze Himalaje. Od kilku miesięcy wiadomy był fakt, iż najnowsza odsłona serii otrzyma przepustkę sezonową. Do tej pory nie znaliśmy jednak jej zawartości oraz ceny. Choć twórcy umieścili w przepustce sporo rozmaitych atrakcji, to jednak cena niemal 100 złotych niejednego gracza zmusi do zastanowienia nad jej zakupem.

Zawartość przepustki sezonowej gry Far Cry 4:
  • The Syringe– specjalne zadania dla graczy(zarówno tryb single player jak i kooperacja), w których głównym zadaniem jest ochrona rzadkiej receptury przed ludźmi Pagan Mina. Kaźdy gracz musi posiadać przepustkę sezonową.
  • Escape from Durgesh Prison– misja, w której Ajay oraz Hurk uciekają z więzienia, w którym byli torturowani. Gracze muszą współpracować, aby wydostać się z tego miejsca.
  • Hurk Deluxe Pack– pięć misji(zarówno single player jak i kooperacja) podczas których gracze wcielają się w Hurka. Zainteresowani otrzymają także nowe bronie- w tym karabin-harpun.
  • Overrun– tryb PvP(gracze vs gracz), w której głównym celem jest walka między graczami o kontrolę nad punktami.
  • Valley of the Yetis– misja, w której główny bohater zmierzy się z groźnym kultem oraz potworami Yeti. Rozgrywka dostępna zarówno dla jednego gracza jak i kooperacji.

Far Cry 4 zmierza na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One, PlayStation 3 oraz Xboksa 360. Premiera gry zaplanowana jest na 21 listopada.

[dzięki- http://www.dualshockers.com/2014/10/20/heres-what-youll-get-in-far-cry-4s-season-pass/]

Tags from the story
, , ,
More from Mikołaj Ciesielski

Without Memory- twórcy prezentują postępy w pracach nad grą

Without Memory to psychologiczny trailer inspirowany takimi tytułami jak Heavy Rain czy...
Read More