Fallout 4 – Bethesda publikuje nowy trailer przedpremierowy gry

Wreszcie firma Bethesda zdecydowała się na publikację nowego materiału wideo z gry Fallout 4. Po dniach oglądania nieoficjalnych fragmentów w niskiej jakości wreszcie możemy zapoznać się z trailerem oficjalnym.

Przedpremierowy materiał z gry Fallout 4 został opublikowany w serwisie YouTube z polskimi napisami. Poniższy filmik przedstawia nieprezentowane wcześniej fragmenty rozgrywki, lokacje oraz rozmowy bohaterów.

Najprawdopodobniej nasz bohater będzie w konflikcie z jakąś większą instytucją, tak zwanym Instytutem, którego władza mogła doprowadzić do katastrofy. W zwiastunie udział wzięły również humanoidalne roboty, które również mogą mieć wiele wspólnego z przebiegiem historii gry Fallout 4.

Mający premierę już w następnym tygodniu na konsolach Xbox One, systemach PlayStation 4 i PC całego świata Fallout 4 jest długo oczekiwaną kontynuacją gry roku 2008, czyli Fallout 3. Co ciekawe, tylko na Xbox One do najnowszej odsłony serii, w ramach wstecznej kompatybilności, zostanie dołączona właśnie trzecia część tej kultowej serii. Fallout 4 to również pierwszy tytuł stworzony przez wielokrotnie nagradzaną załogę Bethesda Game Studios od czasu wydania ich fenomenalnej produkcji The Elder Scrolls V: Skyrim, gry roku 2011. Warto czekać, a sam trailer jest do Waszej dyspozycji poniżej.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=ckBW4aHUBVc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]

[interaction id=”5620b8cb47771a9960eed7e8″]

Written By
More from Patryk

Valve prezentuje ostateczny wygląd Steam Controller

Firma Valve opublikowała filmik oraz zdjęcia przedstawiające ostateczną wersję kontrolera Steam Controller...
Read More