Dziś wielka premiera Windows 10 na komputerach PC

Microsoft ma dziś swoje wielkie święto, bowiem debiutuje na rynku z systemem operacyjnym Windows 10. Nowy system na zrewolucjonizować cały rynek.

Dziś jest najważniejszy dzień od lat dla koncernu Microsoft oraz wszystkich użytkowników systemów Windows. Premierę ma Windows 10, którego możecie zakupić w sklepach bądź też pobrać za darmo jeżeli korzystacie z Windows 7 oraz Windows 8.

Jeżeli chcecie pobrać darmową aktualizację, to wystarczy kliknąć na logotyp Windows po prawej stronie pasku Start. Ikonka bezpośrednio przeniesie Was do ekranu pobierania systemu Windows 10 i zaktualizuje oprogramowanie.

Koncern Microsoft obrał bardzo ciekawą strategię, mianowicie chce nakłonić jak największą liczbę użytkowników do korzystania z Windows 10, aby ujednolicić to oprogramowanie na wszystkich urządzeniach. Najnowsza wersja systemu operacyjnego ma na celu zbudowanie ”rodziny Windows 10” na urządzeniach mobilnych, telefonach, komputerach, laptopach oraz Xbox One.

Jeżeli zatem planujecie przesiąść się na Windows 10, to polecam zrobić to już teraz. Microsoft ”wywiesił” na swojej stronie oficjalnej specjalny komunikat, który wieści, iż darmowa wersja Windows 10 nie będzie darmowa przez cały czas, więc radzę się pośpieszyć.

[dzięki – http://www.theverge.com/2015/7/29/9062375/microsoft-windows-10-download-upgrade]

WIndows 10 będzie najbardziej dopracowaną wersją systemu w historii.
WIndows 10 będzie najbardziej dopracowaną wersją systemu w historii.

Written By
More from Patryk

Mirror’s Edge Catalyst z genialną edycją kolekcjonerską

Mirror’s Edge Catalyst to absolutnie największa premiera studia DICE w przyszłym roku....
Read More