Dziś większa aktualizacja Driveclub, serwery zostaną wyłączone na kilka godzin

Evolution Studios zaplanowali na dzień dzisiejszy większą aktualizację gry Driveclub. Serwery nie będą działać przez kilka nadchodzących godzin.

Driveclub to absolutnie jedna z najlepszych i najładniejszych gier wyścigowych na rynku.
Driveclub to absolutnie jedna z najlepszych i najładniejszych gier wyścigowych na rynku.

Twórcy gry wyścigowej Driveclub zapowiedzieli wyłączenie serwerów na kilka godzin. Autorzy tej produkcji przeprowadzą większą aktualizację mającą na celu usprawnienie rozgrywki online oraz technicznych aspektów gry.

Jeżeli zatem ktoś z Was planował nabijać doświadczenie w ciągu dnia, to musicie swoje plany przełożyć na późniejszy okres. Update ma potrwać od godziny 12:00 do 20:00, więc w późnych godzinach wieczornych wszystko powinno już działać sprawnie.

We are rolling out major updates to the DRIVECLUB servers today to improve perfromance and stability for all aspects of…

Posted by Driveclub on 7 kwietnia 2015


Oczywiście w związku z aktualizacją pojawiły się głosy na temat edycji PlayStation Plus. Nieszczęsna wersja nadal nie ma określonej daty premiery, choć wielu z pewnością już o niej zapomniało. Nie wiadomo, czy rzeczony patch może być tym, który przygotuje Driveclub pod wprowadzenie bezpłatnej edycji dla subskrybentów PlayStation Plus.

Na końcu należy sobie zadać pytanie – czy jeszcze ktokolwiek oczekuje tej edycji? Wszyscy Ci, którzy mieli zakupić grę, z pewnością to uczynili. Czy w kilka miesięcy po premierze Driveclub okrojona wersja gry jeszcze kogoś interesuje?

[dzięki – http://www.dualshockers.com/2015/04/07/driveclub-getting-major-server-updates-today-online-will-be-down-most-of-the-day/]

Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?
Czy ktoś jeszcze czeka na tę wersję Driveclub?
Written By
More from Patryk

Kolejna konsola na rynku? SteamBoy, czyli projekt konsoli przenośnej dla gier z PC

W internecie udostępniono informacje na temat urządzenia SteamBoy, które aspiruje do bycia...
Read More