Drugi epizod The Wolf Among Us dostępny już na początku lutego

Telltale, po sukcesie komercyjnym The Walking Dead, odbiło od klimatów zombies i horroru, na rzecz lżejszych treści. Drugi epizod The Wolf Among Us będzie dostępny już przyszłym miesiącu.

WolfBanner

The Wolf Among Us debiutowało kilka miesięcy temu, a dokładnie to trzy, a więc od premiery minęło już sporo czasu. Schemat rozgrywki pozostał ten sam, a więc gracze, którzy ukończyli rzeczony, pierwszy epizod, mogli poczuć zniecierpliwienie. Faktycznie, Telltale miało wypuścić drugi epizod tej przygodówki jeszcze w święta Bożego Narodzenia. Fani ich twórczości zostali jednak zmuszeniu poczekać jeszcze dwa miesiące na konkrety w tej sprawie. Smoke and Mirrors, bo taką nazwę nosi drugi epizod do The Wolf Among Us, zadebiutuje w pierwszym tygodniu lutego. Przy okazji obiecano również, że na kolejne części gry nie będziecie musieli czekać tak długo jak na drugi epizod. Na oficjalnym forum gry, twórcy napisali notatkę, tłumacząc zaistniałą sytuację w taki oto sposób:

”Bardzo martwi nas znaczne opóźnienie tego epizodu ale wynika to z tego, że kilka rzeczy naraz obróciło się przeciwko nam (nie wspominając o świętach Bożego Narodzenia, które nadarzyły się po drodze). Nie będę zagłębiał się w szczegóły, lecz obsuwa to efekt szczególnego zbiegu okoliczności i nie spodziewamy się, żeby coś takiego miało powtórzyć się z resztą sezonu The Wolf Among Us.”

Jeżeli tylko owa deklaracja wejdzie w życie, na kolejne odcinki The Wolf Among Us nie powinniśmy długo czekać. Gra jest dostępna na obie konsole, czyli PlayStation 3 i Xboksa 360, zwiastun poniżej.

Written By
More from Aleks

Dragon Age 2

Nowy trailer Dragon Age 2 oraz pierwsze informacje na temat DLC.
Read More