Driveclub – zobaczcie fenomenalne zwiastuny użytkowników Photo Mode

Fani nie odpuszczają i nadal są zachwyceni grą DriveClub i rozwijają ten tytuł. Głównie w ramach dostępnych narzędzi, szczególnie Photo Mode, dzięki któremu można stworzyć genialne trailery.

W sieci, na serwisie YouTube pojawiły się najnowsze trailery gry DriveClub oraz jej dodatków nagrane przez samych użytkowników konsoli PlayStation 4. Filmików jest kilka i robią spore wrażenie, szczególnie powinny zaimponować studiu Evolution, czyli twórcom gry, którzy mogliby z powodzeniem wykorzystać niejeden z tych materiałów w celach promocyjnych.

Produkcja Evolution Studios to jedna z najładniejszych gier na rynku, można zaryzykować stwierdzeniem, że jest to aktualnie najlepiej wyglądająca gra wyścigowa na PlayStation 4 i Xbox One. Poniższe filmiki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, jak wiele jeszcze można z tego tytułu wycisnąć.

DriveClub zadebiutował w październiku zeszłego roku, choć pierwotnie miał pojawić się na rynku razem z debiutem PlayStation 4, jak pamiętamy, tak się jednak nie stało. Początkowo twórcy zmagali się z problemami z obsługą i wydajnością serwerów, ale wreszcie, po wielu miesiącach pracy, udało się wszystko naprawić.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=zj2rx3RxQ-s” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=4XFYtMn7Ufk” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=C8vZ42JRHPo” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=n3KHapcgNe4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Na świecie sprzedano już ponad 20 milionów PlayStation 4

Sprzedaż PlayStation 4 rośnie w szybkim tempie. W sieci pojawiły się informacje...
Read More