Dragon Age 2

zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii Dragon-Age-2

Dragon Age 2 to tytuł na który czekają wszyscy miłośnicy RPG. Premiera wyznaczona jest na 8 marca 2011 roku.

Bioware udostępnił nowy trailer tej produkcji. Kolejny zwiastun DA2 przedstawia sylwetkę łotra, który jest jedną z głównych klas postaci.

Electronic Arts natomiast potwierdził, że pierwsze DLC dla Dragon Age 2 będzie darmowe oraz połączone z kampanią na rzecz kupowania oryginalnych tytułów. Wspomniane DLC będzie dostępne w darmowej formie tylko dla pierwszych właścicieli gry. Przy kolejnym pobraniu DLC, dodatek ma tracić swoją bezpłatność. Według EA zabieg ten ma zniechęcić do kupowania gier z drugiej ręki.

Mark Darah producent wykonawczy DA2 stwierdził, że wszystkie dodatki jakie ukażą się dla Dragon Age 2 będą dopracowane, szczegółowe i unikalne, jednak nie wyjawił czego możemy spodziewać się po rozszerzeniach.Zaznaczone zostało natomiast, że wykonawcy odeszli od tego, co było krytykowane przez graczy w DLC dla Dragon Age: Origins. Gracze w większości oceniali negatywnie materiały pobraniowe, ponieważ były one oparte na materiałach znanych z podstawki, co nie wprowadzało żadnej świeżości do gry.

  

Tags from the story
,
Written By
More from Aleks

Get Even – sprawdź pierwszy, rewolucyjny zwiastun!

Do sieci trafił pierwszy zwiastun Get Even. Polska produkcja zapowiada się rewelacyjnie,...
Read More
zapowiedzi gier na konsole ps3, xbox, wii dragon_age_2_logo

Nowy trailer Dragon Age 2 oraz pierwsze informacje na temat DLC.

" />