Niebawem pojawi się nowy dodatek Brigmore Witches do Dishonored na PS3 i XBOX 360, do premiery pozostało już kilka dni. DLC będzie ostatnim rozszerzeniem do Dishonored, jeśli liczycie na wydanie, które pozwoli na szarpanie w znakomite dzieło Arkane Studios od razu ze wszystkimi DLC, to mamy dla Was dobre wieści.
Znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że w najbliższym czasie na rynek trafi Dishonored w edycji Game of the Year. Wydawca nie opublikował jeszcze żadnych oficjalnych informacji. Wieści na ten temat pochodzą z witryny australijskiego Classification Board (instytucji klasyfikującej zawartość gier). Dishonored w edycji „Game of the Year” został dopuszczony do sprzedaży przez rzeczoną instytucję dla osób powyżej 15 roku życia.
Pozostaje nam czekać na wersję, która prawdopodobnie zawierałaby wszystkie DLC, czyli: Dunwall City Trails, The Knife of Dunwall oraz The Brigmore Witches.
Czekamy teraz na oficjalne ogłoszenie Bethesdy.
Autor: Anzage
