Demo gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a już 29 września na PlayStation 4

Studio Naughty Dog zapowiedziało wersję demonstracyjną gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a na PlayStation 4. Udostępniono również zupełnie nowy gameplay z gry.

Sony we współpracy z firmą Naughty Dog zapowiedziało właśnie demko gry Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a, które pojawi się na PlayStation 4 już z dniem 29 września. Premiera pełnej wersji odbędzie się dopiero 7 października, a więc gracze będą mieli okazję sprawdzić częściowo ten tytuł w wersji demonstracyjnej.

Wersja demo ma pozwolić graczom na przetestowanie misji Nepal Warzone z gry Uncharted 2: Among Thieves. Wydawca gry opublikował również dzisiaj nowe fragmenty rozgrywki, które możecie obejrzeć poniżej. Jest to kilkanaście minut z tym interesującym tytułem, a dokładniej ucieczką z więzienia w grze Uncharted: Drake’s Fortune. Gry wchodzące w skład kolekcji zostały stosunkowo dobrze odświeżone – otrzymujemy wysoką rozdzielczość oraz 60 klatek na sekundę. Klasyczne odsłony przygód Drake’a mogą zachęcić wielu graczy na konsoli PlayStation 4, którzy nie mieli styczności z serią na PlayStation 3.

[efsnotification type=”alert” style=”radius” close=”false” ]Uncharted to seria przygodowych gier akcji przedstawionych z perspektywy trzeciej osoby, w których gracz wciela się w postać podróżnika i poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Główna seria gier na PlayStation 3 została wyprodukowana przez amerykańskie studio Naughty Dog, natomiast Złota Otchłań i Pogoń za fortuną na PlayStation Vita zostały stworzone przez Bend Studios.[/efsnotification] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=E8LaUiK6TF4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”640″ height=”480″/]

[interaction id=”55f1483ecfb503701d1fc235″]

Written By
More from Patryk

Nowe screeny z gry Uncharted 4: A Thief’s End zachwycają na PlayStation 4

W sieci pojawiły się nowe materiały wideo oraz screeny z gry Uncharted...
Read More