Czyżby Hideo Kojima chciał zapowiedzieć Metal Gear Solid Collection 2014 ?

W sieci pojawiły się informacje na temat Metal Gear Solid Collection 2014. Hideo Kojima opublikował wpis na Twitterze ze zdjęciem przedstawiającym najprawdopodobniej zbiorcze wydawnictwo gier z serii Metal Gear Solid.

Metal-Gear-Solid-Banner

Hideo Kojima znany jest ze swojego ekscentrycznego stylu bycia oraz tajemniczych wpisów na portalach społecznościowych. Wiadomo już, że podczas targów Tokyo Games Show 2014 pojawi się na scenie i najprawdopodobniej zaprezentuje kolejne materiały z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Jeden z jego ostatnich wpisów na Twitterze ujawnia jednak kolejny projekt, którego zapowiedzi możemy się spodziewać wkrótce. Co byście powiedzieli na Metal Gear Solid Collection 2014?

Zbiorcze wydawnictwo zawierające Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty, Metal Gear Solid 3: Snake Eater oraz przenośną wersję Metal Gear Solid: Peace Walker otrzymaliśmy już w roku 2012 w wersjach na Xboksa 360 oraz PlayStation 3. Rzeczony wpis na Twitterze przedstawia napis, który może być traktowany jako chęć ponownego wydania tych gier w wersjach na Xbox One oraz PlayStation 4.

To oczywiście nasze domysły, ale jest wielce prawdopodobne, że właściciele konsol nowej generacji mogą spodziewać się zapowiedzi całkiem ciekawego zestawu zawierającego wybrane części tej znakomitej serii. Miejmy nadzieję, że Hideo Kojima rozwieje nasze wątpliwości już na targach w Japonii.

Written By
More from Patryk

Nadchodzące premiery gier (09.02-15.02. 2015)

W tym tygodniu otrzymamy długo oczekiwaną superprodukcję od studia Turtle Rock w...
Read More