Czym różni się Tom Clancy’s The Division do Destiny?

Tom Clancy’s The Division oraz Destiny to właściwie bardzo podobne do siebie gry wideo opierające się na multiplayerze. Czym tak właściwie się od siebie różnią?

W grze Ubisoftu z pewnością będziemy desperacko poszukiwać coraz lepszych broni oraz uzbrojenia. Oczywiście nieustannie brać udział w wydarzeniach świata gry, tak jak w produkcji od Bungie. Gdzie, więc widać jakiekolwiek różnice? Pokazuje je nam pracownik Ubisoftu – Martin Hultberg – w rozmowie z redakcją IGN.

“Z racji, że scenariusz Tom Clancy’s The Division jest oparty o świat rzeczywisty, ciężko mówić o podobieństwach w stosunku do innych gier. Nie znajdziecie w grze obcych, potworów, zombie czy innych stworów tego typu. The Division opiera się o prawdziwe zagrożenie, które może naprawdę pojawić się w naszym świecie.”

Bardzo mnie cieszy sytuacja, że Ubisoft Massive przygotowują otwarty, ogromny świat, który jednocześnie będziemy odkrywali stopniowo. A dodatkowo otrzymamy szansę śledzenie ciekawego i poprawnie napisanego scenariusza.

Tom Clancy’s The Division zadebiutuje w przyszłym roku na PlayStation 4, Xbox One i pecetach. Tytuł jest napędzany przez znakomity silnik Snowdrop i wygląda fenomenalnie. Jesteście zainteresowani najnowszą grą Ubisoftu?

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=8xXOMr6wWzc” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Homefront: The Revolution – reżyser gry odchodzi ze studia Crytek

W sieci pojawiły się nieciekawe informacje na temat gry Homefront: The Revolution....
Read More