Cyberpunk 2077: trailer gry CD Projekt RED na targach E3 2018?

Jeżeli byliście fanami historii Wiedźmina, to nie możecie przejść obojętnie obok produkcji CD Projekt RED – Cyberpunk 2077.

Dzisiaj w sieci pojawiła się bardzo dobra wiadomość dla fanów twórczości CD Projekt RED, którzy od lat pracują nad grą Cyberpunk 2077. Niesamowicie oczekiwany i ambitny projekt został zapowiedziany wiele lat temu. Gra ponownie ma pojawić się w przestrzeni publicznej, tym razem podczas zbliżających się targów E3 2018 w Los Angeles.

Dzisiejszego dnia w sieci pojawił się harmonogram imprezy, która jest największym tego typu przedsięwzięciem na świecie. Według tychże informacji CD Projekt RED będzie prezentował swoją najnowszą grę przygotowaną na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Nie podano konkretnie, o jaki tytuł chodzi, ale w zasadzie jest bardziej niż pewne, że o „Cyberpunk 2077”. Przecież od lat wiadomo, że to właśnie ten tytuł jest aktualnie najważniejszym projektem studia z Polski, który miałby trafić na rynek w nadchodzących latach, a może i miesiącach.

Według ostatnich, najnowszych informacji – CD Projekt RED przygotowuje FPS-a z rozbudowanymi elementami RPG.

Written By
More from Aleks

Garść nowych informacji na temat Lords of the Fallen

Tomasz Gop to człowiek instytucja na rodzimym rynku. Pracował między innymi przy...
Read More