Cyberpunk 2077: trailer gry CD Projekt RED na targach E3 2018?

Jeżeli byliście fanami historii Wiedźmina, to nie możecie przejść obojętnie obok produkcji CD Projekt RED – Cyberpunk 2077.

Dzisiaj w sieci pojawiła się bardzo dobra wiadomość dla fanów twórczości CD Projekt RED, którzy od lat pracują nad grą Cyberpunk 2077. Niesamowicie oczekiwany i ambitny projekt został zapowiedziany wiele lat temu. Gra ponownie ma pojawić się w przestrzeni publicznej, tym razem podczas zbliżających się targów E3 2018 w Los Angeles.

Dzisiejszego dnia w sieci pojawił się harmonogram imprezy, która jest największym tego typu przedsięwzięciem na świecie. Według tychże informacji CD Projekt RED będzie prezentował swoją najnowszą grę przygotowaną na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste.

Nie podano konkretnie, o jaki tytuł chodzi, ale w zasadzie jest bardziej niż pewne, że o „Cyberpunk 2077”. Przecież od lat wiadomo, że to właśnie ten tytuł jest aktualnie najważniejszym projektem studia z Polski, który miałby trafić na rynek w nadchodzących latach, a może i miesiącach.

Według ostatnich, najnowszych informacji – CD Projekt RED przygotowuje FPS-a z rozbudowanymi elementami RPG.

Written By
More from Aleks

Komentarz ekipy Top Gear w Forza Motorsport 5

Forza Motorsport 5 otrzymała niemałe wsparcie w postaci dziennikarzy angielskiego Top Geara....
Read More