CD Projekt RED jest zadowolone z popularności gry Wiedźmin 3: Dziki Gon i dodatku DLC Serce z kamienia

Prezes spółki CD Projekt wypowiada się na temat dodatku do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon czyli Sercu z Kamienia i jego popularności. W przyszłości otrzymamy jeszcze większy dodatek.

Prezes firmy CD Projekt RED, znany wszystkim Adam Kiciński, postanowił podsumować ostatnie wyniki największego hitu rodzimego studia. Jak się okazało, dodatek DLC Wiedźmin 3: Dziki Gon – Serca z Kamienia spełnił oczekiwania studia i ten fakt pozwala deweloperom optymistycznie spoglądać na kolejne rozszerzenie. Oto jego komentarz w tej sprawie:

”Serca z Kamienia’ spełniają nasze oczekiwania sprzedażowe. Jesteśmy tu w scenariuszu optymistycznym. Pierwsze screeny z drugiego dodatku – ‘Krew i wino’ zostały upublicznione w tym tygodniu. Będzie on 2 razy większy od pierwszego i znacznie bardziej rozbudowany. Liczymy też, że będzie cieszył się jeszcze większą popularnością niż pierwszy dodatek. Mamy ponadto pomysły, jak skutecznie sprzedawać nasze produkty w całym 2016”

To bardzo dobre wiadomości dla wszystkich tych, którzy pragną nadal bawić się grą Wiedźmin 3: Dziki Gon. Największą atrakcją dodatku DLC Krew i wino będzie to, że Geralt będzie mógł eksplorować zupełnie nową lokację, gdzie nie trwa wojna, a więc klimat będzie nieco lżejszy i ”sielankowy”. Ciekaw jestem co CD Projekt RED nam pokażą w tym dodatku.

Ponadto warto podkreślić, że Adam Kiciński wspomniał również, że CD Projekt RED zamierza jednocześnie przygotowywać 4 produkcje i dzięki temu w pełni wykorzystać posiadane talenty. Czekamy z niecierpliwością.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest dostępny na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Gra zdobyła mnóstwo nagród a jej średnia ocen na serwisie Metacritic to 92 punkty.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=MQ2_2Rik3y4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Dark Souls 3 na początku 2016 roku?

Wiele wskazuje na to, że redakcja IGN nieuważnie ujawniła datę premiery gry...
Read More