Call of Duty: Black Ops 3 – wyciekł gameplay z trybu multiplayer

W sieci pojawiły się gorące materiały z rozgrywek multiplayer w grze Call of Duty: Black Ops 3. Najnowsza gra Treyarch wygląda całkiem nieźle i z pewnością zatrzyma na dłużej graczy na serwerach.

To wcale nie sekret, że gra Call of Duty: Black Ops 3 jest już ogrywana przez pierwszych graczy. W rzeczywistości zagraniczni gracze i recenzenci dopadli się do najnowszej gry studia Trearch już w zeszłym tygodniu, ale jak do tej pory nie dochodziło do niekontrolowanych przecieków. Dzisiaj jednak możecie osobiście rzucić okiem na kilka nowych materiałów wideo z trybu multiplayer. Call of Dutu: Black Ops 3 w swoim stylu, czyli jest szybko, wybuchowo, a sama akcja może się podobać.

Oczywiście firma Activision już powoli zaczyna blokować kolejne materiały wideo, dlatego też polecam bardzo szybko zainteresować się poniższymi filmikami, zanim znikną z sieci. Na YouTube aktualnie możecie obejrzeć aż cztery krótsze materiały przedstawiające kilka trybów zabawy. Jakość może nie jest zbyt wysoka, ale widać stosunkowo dużo i to, co najważniejsze. Fajnie wyglądają akcje z łukiem, który faktycznie jest bardzo cichy i skuteczny.

Pełna wersja gry Call of Duty: Black Ops 3 zadebiutuje na rynku już jutro na konsolach PlayStation 4, Xbox One, Xboksie 360, PlayStation 3 oraz pecetach. Warto pamiętać, że w tym roku promocją i dystrybucją gry zajmuje się nowa firma, mianowicie CDP.pl.

[efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=4a_vIUQYvOw” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=Dcbmos0GMa4″ allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?v=39_AZkOGfvs” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/] [efsflexvideo type=”youtube” url=”https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=gwiAFwuuXJU” allowfullscreen=”yes” widescreen=”yes” width=”420″ height=”315″/]
Written By
More from Patryk

Rockstar prezentuje trailer Grand Theft Auto V na PC w 60FPSach

Firma Rockstar zdecydowała się opublikować zwiastun gry GTA 5 na PC w...
Read More