Call of Duty: Black Ops 3 – gra ma być mroczna i osadzona w przyszłości

W sieci pojawiły się kolejne informacje na temat gry Call of Duty: Black Ops 3. Tytuł ma ukazać mroczną wizję niedalekiej przyszłości.

Call-of-Duty-Black-Ops-Banner

Firma Activision w pełni oficjalnie potwierdziła, że najnowszą odsłoną Call of Duty zajmie się firma Treyarch. Mowa tutaj o grze Call of Duty: Black Ops 3, która ma ukazać mroczną wizję przyszłości i, jak to zwykle bywa w tej serii, efektowny konflikt.

Na oficjalnej stronie gry uchylono rąbka tajemnicy na temat historii zawartej w Call of Duty: Black Ops 3. Twórcy wypracowali ponurą wizję przyszłości, w której powstaje nowy typ żołnierza. Naszpikowany elektroniką, wszelakimi wspomagaczami żołnierz ma zacierać różnice pomiędzy człowieczeństwem a technologią.

CallOfDutyBlackOps_Hero

W sieci pojawił się nawet pierwszy obrazek z gry, który pokazuje żołnierza ubranego w futurystyczny kombinezon. Strój przypomina ten z Call of Duty: Advanced Warfare, ale jest o wiele bardziej naszpikowany technologią. Wiele wskazuje na to, że Black Ops 3 będzie najbardziej futurystycznym Call of Duty w historii tego cyklu.

Większą ilość informacji powinniśmy poznać już 26 kwietnia, kiedy to twórcy zdecydują się na ujawnienie projektu w pełni, może i trailer zostanie graczom udostępniony?

[dzięki – http://www.videogamer.com/xboxone/call_of_duty_black_ops_3/news/black_ops_3_is_set_in_a_dark_twisted_future_will_be_the_most_ambitious_call_of_duty_ever.html]

world-reveal

black_ops_3 wall

 

 

Written By
More from Patryk

Gameplay z gry Rise of the Tomb Raider – Lara Croft wybrała się do Syrii

Gamescom 2015 to kolejna okazja ku temu, aby popatrzeć na najnowsze wcielenie...
Read More