Borderlands: The Handsome Collection zostanie wydane przez firmę Cenega

Firma Cenega zajmie się oficjalną dystrybucją zestawu Borderlands: The Handsome Collection na terenie naszego kraju. Gra trafi na Xbox One i PlayStation 4.

Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?
Borderlands: The Handsome Collection, czyli zbiorcze wydanie Borderlandsów, ktoś chętny?

Zestaw odświeżonych gier Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel ukaże się w angielskiej wersji językowej na platformy Xbox One oraz PlayStation 4 już 27 marca 2015 roku.

Borderlands: The Handsome Collection zawierać będzie poprawione wersje dwóch ostatnich odsłon, stworzonych z myślą o konsolach nowej generacji. Użytkownicy PlayStation 4 oraz Xbox One doświadczą optymalizacji i grafiki na najwyższym możliwym poziomie. Po raz pierwszy w historii serii dostępny będzie tryb kooperacji dla czterech graczy na podzielonym ekranie, a wszystko to w wysokiej rozdzielczości.

Poniżej możecie rzucić okiem na oficjane okładki gry w wersjach na PlayStation 4 oraz Xbox One, których powinniście szukać w swoich ulubionych sklepach. Z pewnością zestaw The Handsome Collection będzie interesujący dla wszystkich tych, którzy nie grali w oryginalne gry na konsolach poprzedniej generacji. Tytuł obowiązkowy dla fanów kooperacji w sieci.

[informacja prasowa]

Borderlands THC PlayStation 4 Packshot English

Borderlands THC Xbox ONE Packshot English

Written By
More from Patryk

Video: Jakie gry Ubisoftu zobaczymy na E3 2015?

E3 2015 to targi elektronicznej rozrywki, które odbywają się w czerwcu na...
Read More