Borderlands 2 zawita na PS Vita?

7515809138_eeb3127834

Borderlands 2 aktualnie jest przygotowywane na platformy PS3, Xboksa 360 i komputery osobiste. Szefostwo Gearbox Software liczy na to, że ich nowa produkcja jednak pojawi się na kieszonkowej konsolce SonyPS Vita. Szef Gearbox Software – Randy Pitchford – przyznaje, że obecnie są zbyt zajęci, by pracować nad dodatkową przenośną wersją, ale z chęcią zleciliby jej stworzenie Sony.

”[…] byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym zobaczył wersję na PS Vita. Chciałbym mieć możliwość rozwoju swojego bohatera na PS3, a w podróży chciałbym go rozwijać dalej poprzez PS Vita

  

Pitchford liczy na to, że znajdą się ludzie, którzy sukcesywnie przekonywać będą Sony do współpracy. Jak przyznaje guru Gearbox Software, firma samodzielnie nie jest w stanie rozpocząć procesu produkcji (sprawy kadrowe) więc liczy na Sony. Wszystko to oczywiście spekulacje. Ja osobiście czarno to widzę i wątpię w to, by Sony chciało wejść w coś takiego. Można pójść inną drogą, mianowicie zatrudnić inną ekipę by ta, pod okiem Gearbox Software, pracowała nad przenośną wersją tego dzieła. Coś czuję, że na PS Vita ta gra zdobyła by sporą popularność. Rzućcie okiem na gameplay z Electronic Entertainment Expo i czekajmy na rozwój sytuacji.

borderlands_2_pax_eastBorderlands-2-copy1865708-289450borderlands-2-bandit-wallpaper1312871289borderlands-2-wallpapers-hd

Juve

Written By
More from Aleks

Max Payne 3 – już niedługo…

Rockstar - chyba wystarczy napisać tyle, a resztę trzeba zobaczyć. Premiera Max...
Read More
7515809138_eeb3127834

Borderlands 2 aktualnie jest przygotowywane na platformy PS3, Xboksa 360 i komputery osobiste. Szefostwo Gearbox Software liczy na to, że ich nowa produkcja jednak pojawi się na kieszonkowej konsolce Sony - PS Vita. Szef Gearbox Software - Randy Pitchford - przyznaje, że obecnie są zbyt zajęci, by pracować nad dodatkową przenośną wersją, ale z chęcią zleciliby jej stworzenie Sony.

" />